Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(  (Przeczytany 4983 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kiniuś

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« : 2005-02-17, 17:20 »
Błagam pomużcie zarazem mi jak i mojej psiapsiulce. Ona bardzo chce mieć szczeniaka Golden retrievera, lecz jest mały problem nie pochodzi z najbogatszej rodziny więc na zakup psiaka może przeznaczyć tylko 400 zł. Pies tej rasy to jest jej największe marzenie więc nie namawiajcie jej na wzięcie kundelka (który wiem że bardzo potrzebuje pomocy)ze schroniska.Pomużcie mi znaleźć ogłoszenia o sprzedaży szczeniaka najlepiej do 6 miechów :prosze: w Wawie i okolicach Jej naprawdę na tym zależy a szczeniaczkowi nie będzie u niej źle gdyż potrafi ona dać zwierzętą wiele miłości i radości. :wink: Dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #1 : 2005-02-17, 17:32 »
A szukała w ogłoszeniach i dlaczego akurat od 6 miesięcy ??
Zapisane

Kiniuś

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #2 : 2005-02-17, 17:40 »
szukałam ale znaleźć nic nie mogę.Ona też szukała......i nie od 6 miesięcy tylko do 6 miesięcy :):):)Dzięki że się odezwałaś pomożeszmi poszukać coś dla niej....ona nie wie że ja napisałam ten post ja wraz z jej mamą próbuje uszykować jej prezent urodzinowy :):):):)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedz #2 : 2005-02-17, 17:40 »

M0j0_J0j00

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #3 : 2005-02-17, 17:44 »
Acha i sory za złe przeczytanie ale może skontaktyj sie z osobami które wiecą na temat goldenów coś, oto oni: goledn i goledn(ka)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #4 : 2005-02-17, 17:47 »
Dzwoń po chodowca i czołgaj się żeby ci tanio sprzedali, oni mogą docenić fakt że dziewczyna kocha zwierzynę i dobrze się zaopiekuje... :D
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #5 : 2005-02-17, 17:50 »
No nie wiem czy dostaniesz GOLDENA za 400 zł... wątpie. GOLDENA na pewno nie ale kundelka do niego podobnego owszem, choć niekiedy i te kundelki sprzedają po 1000 zł  :roll: Nie wiem czy Twoja koleżanka może na cokolwieg liczyć ;)

PS. Na [....]ani jest ogłoszenie ale o ślepych goldenkach. Za darmo a ślepota nie przeszkadza tym pieskom. Może Twoja koleżanka zechce pomóc tym biedakom? Są naprawdę zapewne śliczne a choroba nie przeszkadza im w życiu są wesołe itp. Jeśli chcesz podam link do tego topiku ;)
Zapisane

Kiniuś

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #6 : 2005-02-17, 17:53 »
wiesz może czy są teraz na forum???I wrazie czego czy możesz mi  pomuc poszukać ogłoszenie do tej ceny ?please....:):):):)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #7 : 2005-02-17, 17:57 »
golden(ka) to super pomysł! :wink: Kiniuś kożystaj!
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #8 : 2005-02-17, 17:58 »
Tutaj masz szczegóły napisz do założyciela topiku na priv wtedy dowiesz się jeszcze więcej :) http://www.[....]ania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20785 mysle że koleżanka postanowi pomóc biadaczyską :( naprawdę czy piesek jest ślepy nie ma znaczenia tak samo kocha a i tak widzi świat nosem.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedz #8 : 2005-02-17, 17:58 »

Kiniuś

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #9 : 2005-02-17, 18:04 »
jej mama uznała, że z niewidomym pieskiem trudno będzie się jej uborykać ( Ani Imię przyjaciolki) bo oni sami pracują do późna ale jak nie uda się znaleźć nic innego to weźmie niewidomego chłopca.....:):):):Zobnaczymy ale proszę pomużcie mi poszukać coś jeszcze plizzzzzzzz  :?  :?  :?  ;)  ;)  ;)  :?  :?  :?
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #10 : 2005-02-17, 18:08 »
Kiniuś powtarzam NIE znajdziesz goldena za 400 zł.. równie dobrze Twoja koleżanka może przejść się do pierwszegio lepszego schroniska tam jest wiele "goldenów" bez rodowodu... czyli kundelków podobnych tylko do goldena (czyt. z rodowodem) Lepiej żeby wzieła pieska ślepego gdyż jest on z metryczką masz gwarancję że to GOLDEN a nie że mieszanka goldena i Burka z za płotu... jkeszcze raz polecam gorąco te psiska... widziałaś że jesli nie znajdą włąścicieli zostana uspione...
Zapisane

Florencja

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #11 : 2005-02-17, 18:20 »
Można znaleść goldena za 400 zł, trzeba tylko szukać cierpliwie, może znajdzie się rodzina ghdzie nagle okazało się że ktoś ma alergię, albo hodowca nie ma nabywców, albo wie że szczenię będzie miało u kogos dobrze.

Ale ja mam pytanie, skoro nie stać jej teraz na zakup szczeniaka to co bedzie potem ? Jak go wykarmi, jak bedzie o niego dbać ? Wet, akcesoria, ew szkolenie to nie jest tanie. Ja bym się poważnie zastanowiła czy w takiej sytuacji nie jest lepiej przeczekać.
Zapisane

Kiniuś

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #12 : 2005-02-17, 18:20 »
a jest możliwość wyleczenia ich ślepoty?????
Zapisane

Florencja

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #13 : 2005-02-17, 18:24 »
Skoro są od urodzenia ślepe to szczerze wątpię.
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #14 : 2005-02-17, 18:25 »
Kiniuś wątpie...

Florencja teraz goldeny są "na topie" nawet pseudohodowla nie spuści cen u psów z alergią itp... kasa się liczy dla nich i tyle
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedz #14 : 2005-02-17, 18:25 »

KikerS

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #15 : 2005-02-17, 18:30 »
goldena z rodowodem to nie ma co marzyć za 400zł :P  Chociaż bez rodowodu też droższe  :roll:  trzeba być cierpliwym.. jak bede miala chwile to poszukam :)
Zapisane

Florencja

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #16 : 2005-02-17, 18:31 »
Ano własnie, a ona planuje kupić u pseudohodowcy ? Prawdziwy rzetelny hodowca ( fakt trudno znaleść w modnych akurat rasach, ale jak się cierpliwie poszuka to jest to wykonalne) jeśli zobaczy że psiak będzie miał dobre warunki to spuści z ceny.
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #17 : 2005-02-17, 18:35 »
tak ale nie do 400 zł...
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #18 : 2005-02-18, 08:36 »
Co prawda 200 zł więcej niż chcecie ale taniej chyba nie znajdziecie... ale nie wiem w jakim mieście to jest
Sprzedam suczkę rasy Golden Retriver,  po doskonałych, rodowodowych rodzicach, zaszczepioną i  odrobaczoną. Suczka ma teraz 11 tygodni. Na zdjęciach ojciec jest maści złotej a matka kremowej. Suczka jak dorośnie będzie maści matki (wypisz, wymaluj ). Cena 600 zł. Telefon: 505748774.
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #19 : 2005-02-18, 10:14 »
Nie sądze żebys znalazła goldena po 400zł... Sprzedawane są po tysiąc, czasem DWA! Moja ciocia ma hodowle goldenów może sprzedałaby Twojej koleżance za ileś euro...ale mieszka w Belgii do Polski żadko przyjeżdża. Postaram się znaleźć cioci stronę...
Tymczasem dobry pomysł z tym niewidomymi maluchami. Nie którzy ludzie topia je........ :cry:
Zapisane

zakla

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #20 : 2005-02-18, 11:57 »
Jak dla mnie albo skontaktuj sie z czlowiekiem z ogloszenia Marty, albo pomysl nad pieskami niewidomymi:) Podobna takie bardziej by sie trzymaly wlasciciela;) A kolezanka ma ogrodek??
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedz #20 : 2005-02-18, 11:57 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #21 : 2005-02-18, 12:09 »
Jamniczka a czy to nie przypadkiem belgijska hodowla "Panchrysia"?? :chytry:
Zapisane

Kiniuś

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #22 : 2005-02-18, 16:03 »
nie nie ma ale ją będzie stać na utrzymanie psiaka przecieżlepiej wydać mniej na szczeniaka i mieć więcej na zabawki smakolyki itp. dla pieska niewidomy męczył by się w bloku więc uważam że nie warto brać takiego psiaka co może być dla niego gorszą męczarnią niż nawet eutanazja :(
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #23 : 2005-02-18, 17:20 »
za 400 zł można znaleźć ale jakiegoś goldenopodobnego... chyba nie można liczyć na nic więcej... nawet nierodowodowy pies będzie kosztował więcej ... :) ale z tymi ślepymi szczeniolkami dobry pomysł :)

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #24 : 2005-02-18, 17:23 »
Kiniuś dla psa to nie problem- pies widzi noskiem a wzroku żaden pies nie ma najlepszego. Co innego byłoby z chartem bo te psy poslugują się raczej wzrokiem aniżeli noskiem :) Pomyśl o takim szczeniaczku naprawdę  :D
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #25 : 2005-02-18, 17:32 »
niewidomy pies widzi nosem , uszy tez ma. wystarczy przez jakiś czas prowadzić go po mieszkaniu - tak by się zapoznał z umeblowaniem - i nie bedzie "widać" że pies jest ślepy. sama mam ślepą rottkę _ na dodatek głuchą< nie widzi i nie słyszy od co najmniej dwóch lat< z  tym że dopiero niedawno sie zorientowaliśmy że cos jest nie tak...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #26 : 2005-02-18, 17:58 »
Nie byłabym tego taka pewna..
A utrzymanie psiaka to są jednak pewne koszty...przynajmniej 100 zł na jedzenie plus wet itp...To wcale nie są małe pieniądze....
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

myszka

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #27 : 2005-02-18, 18:12 »
IMHO koleżanka chce usłyszeć poradę "Idź na targ/bazar/giełdę" lub dostać adres do rozmnażacza - takich porad tu nie otrzymasz... A twoja koleżanka w mojej opinii wybrzydza - jak wielu "miłośników" pod wpływem mody. Ma być tanio, za to superrasowy (ale oczywiście bez rodowodu! bo to dla snobów) i jak najmłodszy... Ręce, nogi, głowa i wątroba opadają. Jeśli faktycznie zależy jej na goldenie, czemu nie zainteresować się właśnie tym niewidomym pieskiem? Rasowy szczeniak za free - no ale nie, bo niepełnowartościowy. Akurat ślepota psu nie przeszkadza, a w mieszkaniu będzie się czuł normalnie, jak każdy inny pies. A może w takim razie dorosły, czasem ludzie oddają za symboliczną kwotę dorosłe rasowe psy, bo alergia, wyjazd, coś tam - ale to już nie słodki szczeniolek... Więc pytam, czy twoja koleżanka marzy o psie rasy golden (a wtedy IMHO przy niewielkich finansach powyższe wyjścia są super, goldki to łagodne psy i nawet z dorosłym nie byłoby problemu), czy szuka kogoś kto jej da prezent warty 2000? Nie rozumiem.
A tak BTW, zgadzam się z Koniulką, pies to są koszty, co ona zamierza dać mu jeść, a szczepić też go nie będzie? A jeśli stać ją na comiesięczne utrzymanie, które wynosi pewno ze 100, czemu nie może poodkładać na szczeniaka?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedz #27 : 2005-02-18, 18:12 »

zakla

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #28 : 2005-02-18, 18:20 »
Myszka- tez widze delikatny bezsens calej sprawy z cena psa, i z jego utrzymaniem...
Ale gdzies to bylo napisane ze pies ma byc dla tej kolezanki niespodzioanka, i szukaja go w ukryciu przed kolezanka;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Pomużcie mi to bardzo pilne.....:(:(:(
« Odpowiedź #29 : 2005-02-18, 18:24 »
Zwierzę jako niespodzianka, w ogóle jako prezent, to też dla mnie dziwne. Chyba jestem inna.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 31 zapytaniami.